Archiwum z listopad, 2009

Imprezy zimowe »

Zima daje duże możliwości organizowania ciekawych scenariuszy imprez na ta porę roku. Duże jednak znaczenie ma tu jednak pogoda oraz to czy będzie śnieg.

Maszyna do śniegu »

Zbliża się okres zimy – śniegu i zabaw na śniegu. A co jak go nie będzie tak jak o już bywa – a jakie by można zorganizować imprezy na śniegu, ile zabawy z tym się może łączyć. Tak więc może warto zainteresować się maszyną do śniegu.

Nowa ustawa hazardowa »

Rynek hazardu w Polsce czekają wielkie zmiany.  To oznacza, że z ulic znikną jednoręcy bandyci, ale stracą też media i drużyny sportowe. Branża rozrywkowa hazardowa straci.

Organizacja imprez Wrocław »

Organizacja i obsługa imprez Wrocław – oferty firm z branży spotkań z Wrocławia i okolic na stronie organizacja imprez Wrocław na stronie http://www.organizatorzyimprez.pl/organizacja-imprez,wroclaw.html. Bogata oferta organizatorów imprez zapewni realizacja każdego rodzaju eventu, spotkania.

Gdzie warto szusować? »

Napięte, z powodu kryzysu, budżety urlopowe skłaniają zachodnioeuropejskich narciarzy do zamiany ulubionych alpejskich kurortów na tańsze, ale równie dobre ośrodki w centralnej i wschodniej Europie. Jakie? Czytaj teraz.

Kredyt na Święta »

Święta to większe wydatki wielu skorzysta z kredytu aby pomóc swojemu budżetowi. Organizacja przyjęcia wigilijnego wiąże się z wydatkami dodatkowo kupno prezentów to już może być tak duży wydatek że często okazuje się że beż pożyczki nie podoła się.

Wyjazdy dla pracowników »

Wyjazdy dla pracowników stanowią nowoczesną formę szkoleń, integracji, nagradzania i motywacji. Jeśli są zorganizowane z pomysłem, wcale nie muszą obciążać finansów firmy. Przeciwnie, poprzez inwestowanie w entuzjazm, optymizm, kreatywność oraz potencjał intelektualno-twórczy stanowić mogą źródło dochodów dla przedsiębiorcy i jego działalności gospodarczej.

konferencja – organizacja »

Musisz zaplanować konferencję dla własnej firmy, bądź dla całej sieci firm z kraju, bądź ze świata? Warto, abyś odpowiednio się do tego przygotował. Określ budżet, miejsce i zapoznaj się ze wskazówkami zawartymi w artykule Organizacja konferencji. Artykuł polecany przez serwis www.organizatorzyimprez.pl

Przyjęcie wigiline i inne imprezy dla pracowników w koszty »

Często istnieje problem jak rozliczyć wydatki związane z organizacja imprezy dla pracowników. Czy wspólna wigilia firmowa  integruje pracowników, które prezenty reklamują firmę, jak sfinansować paczki dla zatrudnionych – takie dylematy mają księgowi przed świętami. Ten okres to dla przedsiębiorców wiele wydatków i problem jak zaliczyć je w koszty. Kwestia opodatkowania otrzymanych świadczeń nieodpłatnych od dawna […]

Przyjęcia wigilijne dla firm »

Aktualnie jest  okres przygotowywania, organizowania przyjęć wigilijnych dla pracowników firm i wiele z nich zastanawia się nad wyborem miejsca. Restauracja czy siedziba firmy? Świąteczna Kolacja przy świecach, często w uroczej atmosferze, w blasku jarzących się choinkowych ozdób, w nastroju kolęd, wśród najbliższych. To scenariusz typowej Wigilii w naszych domach, jednak coraz częściej w miejscach naszej […]