Archiwum z styczeń, 2010

Gadżety firmowe: Rama banerowa »

Stanowi lekką powierzchnię reklamową. Najczęściej taką ekspozycję spotkać można na różnorodnych sportowych wydarzeniach, jednak z powodzeniem da się ją wykorzystać na innych masowych imprezach. Dzięki aluminiowej konstrukcji polegającej na suwliwym łączeniu rur, można bez problemu dostosować jej wielkość do miejsca.

Gadżety firmowe: Namiot reklamowy »

Powinien znajdować się w niezbędniku każdego organizatora imprez oraz na wyposażeniu firm, które same organizują swoje imprezy. Doskonale sprawdza się na wszelkich plenerowych imprezach: od festynów zaczynając, poprzez akcje promocyjne, a na eventach kończąc.

Gadżety firmowe: Maszt – żagiel »

To nowość na rynku produktów eventowych, który doskonale sprawdzi się nie tylko w branży zajmującej się żeglarstwem, ale na każdej imprezie plenerowej. Ze względu na ogromną powierzchnię żagla, można na nim zamieścić obrazy i logo dużych rozmiarów. Dzięki zainwestowaniu w maszt-żagiel, który kosztuje ok. 3000zł/netto, można mieć pewność, że reklama na nim umieszczona zostanie zauważona […]

Gadżety firmowe: Podłoga interaktywna »

Stanowi swoiste novum w świecie reklamy w Polsce. Jest w stanie uformować każdą reklamę w grę, przekaz reklamowy bądź inne wzory, czy animacje, które reagują na ruch przechodzących osób. Dzięki temu wciąga widzów w interakcje.

Gadżety dla firm: Kurtyna diodowa »

Przykładowym produktem jest PixBOX. Ta multimedialna kurtyna diodowa składa się z pikseli kwadratowych. PixBOXy umieszone są w ramach. Można je dowolnie wyjmować, a luki uzupełnić elementami scenograficznymi i układać.

Gadżety dla firm: Skiny z logo na laptopy »

To alternatywa dla tych, którzy cenią sobie ekskluzywność produktów, ich niepowtarzalność i lubią mieć wpływ na ich wygląd. Nie tylko chronią przenośny komputer, ale także nadają mu piękny wygląd.

Gadżety dla firm: Ekologiczny długopis »

Stanowi świetny sposób reklamy zwłaszcza przy okazji organizacji green eventu. Pozwoli bowiem z pewnością zyskać sympatyków wszystkich tych, którym na sercu leży dobro środowiska. Dzięki takiemu produktowi firma z pewnością uzyska reputację firmy ekologicznej, która w swoich działaniach stara się dostosować do norm w tym zakresie.

Impreza specjalna »

Imprezy specjalne wywodzić się muszą ze spójnej marketingowej strategii. Ich organizacja musi być dokładnie przemyślana i powierzona sprawdzonym profesjonalistom, którzy zagwarantują sukces. Żywe zainteresowanie wydarzeniem mediami to nie tylko dodatkowa promocja dla sponsora, czy przedsiębiorstwa, ale także obecność krytycznego obserwatora o ogromnej sile rażenia. W związku z tym trzeba pamiętać o wyjątkowym potraktowaniu wyjątkowych gości.

Targi specjalistyczne »

Targi specjalistyczne są przeznaczone dla firm określonej branży. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na tematykę targów. Każda z branż ma swoje pięć minut w tym względzie. Dzięki zebraniu firm oferujących usługi w zakresie konkretnej branży wystawcy mają możliwość porównania oferty swojej i konkurentów: cenę, opakowanie, produkt, kampanię promocyjną.

Organizator imprez – gdzie go szukać? »

WYSZUKIWARKA INTERNETOWA W dobie Internetu wiele przedsiębiorstw za jego pośrednictwem reklamuje swoją działalność. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę interesujące wyrażenie i klikać w linki celem przejrzenia ukrywających się w nich stron. Warto jednak pamiętać o zasadzie, by nie oceniać przedsiębiorstwa na pierwszy rzut oka. Trzeba przyjrzec się stronom bliżej. Niektórzy spośród organizatorów imprez mogli po prostu […]