Archiwum z luty, 2010

Łódź organizatorzy imprez »

„HollyŁódź” taką nazwę uzyskało miasto dzięki temu, że stanowi największy w Polsce ośrodek produkcji filmowej. Powstają tutaj nie tylko filmy fabularne i animowane, ale także filmy edukacyjne i dokumenty. Każdego roku Łódź jest miejscem, o którym jest głośno nie tylko w kraju, ale także na świecie. To wszystko za sprawą festiwali i przeglądów: prestiżowy Camerimage, […]

Targi – kalendarium targów www.targi24h.pl »

Targi stanowią najstarszą formę komunikacji handlowej. Niezmiennie jednak, mimo ewolucji jaką przeszły, pozostają wyjątkowym narzędziem marketingowym. Posiadają wiele właściwych tylko sobie cech, które z pewnością docenić powinno wielu wystawiających i zwiedzających.

Wrocław – organizowanie imprez »

Wrocław miasto piękne architektoniczne, jednakże nie tylko historyczne budynki przyciągają turystów . Pomocne są wszelakie wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, których we Wrocławiu jest całe mnóstwo.

Błędy organizatorów imprez »

BUDŻET MUSI SIĘ ZAPIĄĆ Podczas organizacji imprezy kwestią najistotniejszą są pieniądze. To one decydują o tym, jak bardzo można zrealizować swoją wizję artystyczną, czy estetyczną przedsięwzięcia. Od nich zależy to, na jakie luksusy można sobie pozwolić. Oczywiście im większe fundusze można przeznaczyć na przygotowanie wydarzenia, tym większą można mieć pewność, że będzie ono ciekawsze dla […]

Questing na evencie »

Questing to jednocześnie wspaniały sposób na zwiedzanie atrakcyjnych turystycznie regionów i zabawa polegająca na rozwiązywaniu zagadek krajoznawczych.

Poznań – organizowanie imprez »

Imprezy biznesowe – targi, rozrywkowe, w tym organizowane imprezy dla firm, bądź okolicznościowe imprezy sezonowe – Poznań, to miasto, w którym ciągle coś się dzieje.

Firmowe jajeczko »

Organizacja Świąt Wielkanocnych – może odbyć się tak, że każdy z uczestników przynosi umówioną wcześniej potrawę adekwatną do świąt. Sprawa komplikuje się, gdy organizacja Świąt Wielkanocnych przewiduje obecność kilkuset lub więcej osób. Wówczas najlepiej zatrudnić profesjonalną firmę, która nie tylko przygotuje spotkanie, ale także dopilnuje wszystkiego.

Co daje uczestnictwo w targach? »

Korzyści dla firm: Bezpośredni kontakt z klientem Bezpośredni kontakt z klientem, czyli komunikacja face to face, jest niezbędnym elementem każdej strategii marketingowej. Umożliwia ona bezpośredni kontakt z klientem, który może zaowocować podjęciem współpracy, zakupem produktów lub po prostu lojalnością.

Organizowanie imprez Warszawa »

Jesteś odpowiedzialny za przygotowanie i promocję imprezy? Brakuje Ci informacji na temat profesjonalnych organizatorów imprez? Serwis www.organizatorzyimprez.pl nie tylko zawiera praktyczne porady na temat kompleksowej organizacji imprez oraz ich obsługi, ale także dysponuje rozbudowaną bazą firm, którą można przeszukiwać zgodnie z indywidualnymi preferencjami: typem działalności, nazwą lub opisem firmy, miejscowością oraz województwem. Osoby przeszukujące bazę […]