Archiwum z czerwiec, 2010

Trener szkoleniowy »

Trener pracujący w firmie szkoleniowej to  osoba zajmująca się przygotowaniem swoich podopiecznych do wykonywania określonych czynności.  Jego zadaniem jest umotywowanie i wyszkolenie ludzi, z którymi pracuje.

Promocja konferencji »

Promocja konferencji to bardzo rozległy temat, wiedzą o tym profesjonalni organizatorzy konferencji, którzy oprócz typowych metod promocji za pośrednictwem prasy, radia, czy ulotek stosują także fanpage na Facebooku, Goldenline, czy innych portalach społecznościowych.

imprezy firmowe w hotelach »

Planujesz imprezę firmową i zastanawiasz się, jak wybrać idealne miejsce jej przebiegu? Postaraj się określić to, co będzie motywem przewodnim Twojej imprezy firmowej. Jest to bardzo ważne, gdyż dopiero wówczas będziesz mógł wybrać odpowiedni hotel, czy ośrodek z idealną bazą noclegową, zapleczem sportowym, czy otoczeniem (las, łąki, jeziora). Pamiętaj, że imprezy firmowe, często łączy się […]

Imprezy integracyjne – w hotelach »

Imprezy integracyjne to pozornie nieistotny detal działania firmy. De fakto jednak takie wydarzenia podnoszą morale pracowników i wzmacniają prestiż korporacji. Ich pozytywne nastroje przekładają się na dobrą atmosferę, przyjazne relacje i lepsze efekty pracy. Dlatego bardzo istotne jest, by impreza integracyjna zakończyła się powodzeniem.

Praca w branży event »

Pracując w eventach miesięcznie można dorobić nawet 10 tysięcy złotych. Jak zatem wygląda rynek pracy dla eventowców i kto może zostać specjalistą od organizowania imprez?