Archiwum z wrzesień, 2010

CRM w firmie »

Na zadowolenie konsumenta w największym stopniu wpływa jakość obsługi. CRM jest systemem pozwalającym na zarządzanie relacjami z klientami oraz ich kompleksową obsługę.

Jak skutecznie zwiększyć sprzedaż »

Skuteczna sprzedaż to podstawa działalności firm zajmującej się branżą usługową. Nawet jeśli mamy bardzo korzystną i atrakcyjną ofertę dla klientów- nie przyniesie ona skutków, jeśli nie zadbamy o właściwą reklamę i promocję.

Jak dobrze zarządzać własnym czasem? »

Jak sprawić byśmy radzili sobie z presją czasu i obowiązkami, które czekają na nas w pracy w i w domu? Problem ten dosięga coraz więcej osób- zarówno jeśli chodzi o karierę zawodową, jak i życie osobiste. Rozwiązaniem mogą być szkolenia zarządzanie czasem, na które decyduję się coraz więcej ludzi.

Kiedy były ostatnie szkolenia w Twojej firmie? »

Coraz częściej zadajesz sobie pytanie o szkolenia w Twoim miejscu pracy. Zastanawiasz się nad tym, dlaczego szefostwo nie inwestuje w kadry? Boisz się, że wasza firma zostanie daleko w tyle za innymi nowoczesnymi przedsiębiorstwami? Być może warto, abyś zastanowił się nad uczestnictwem w szkoleniach indywidualnie, bądź zespołowo dla dobra własnej przyszłości.

Hawaje na Marsa »

Nie trzeba wybierać się zbyt daleko, aby w październiku poczuć prawdziwie hawajską atmosferę. Wystarczy podróż na… Marsa, czyli do Hali MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie, w której już 7 października rozpocznie się druga edycja Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów EVENT.

Oczepiny – tak czy nie? »

Oczepiny są starodawnym obrzędem weselnym, które obchodziło większość narodów słowiańskich. Nazwa pochodzi od nakrycia głowy (czepca), które nosiły żony zamiast panieńskiego wianka. Tak jak dziś, oczepiny odbywały się o północy. Wówczas to Pannę Młodą wyprowadzono do bocznej izby, a goście zabawy śpiewali pieśni…

Weselna muzyka »

Planujesz wesele, ale nie wiesz jaki utwór wybrać na pierwszy taniec?

Konsultant ślubny »

W czym pomoże konsultant ślubny?

Konferencje biznesowe służą przedsiębiorcom »

Gdzie najlepiej omówić sprawy dotyczące nowych technologii, gdzie wymienić się poglądami i w końcu, gdzie najlepiej poznać ludzi z branży? Odpowiedź jest prosta – na konferencjach biznesowych.

Kup mi konferencje »

Wśród osób starszych można jeszcze usłyszeć to zdanie ”kup mi na bazarze dobre konferencje”. Brzmi dziwnie? Oczywiście, że tak, dla nas osób przyzwyczajonych do typowego znaczenia słowa „konferencje” może wywołać dziwne skojarzenie wiążące się z handlem wiedzą.