Archiwum z marzec, 2011

Obiekty konferencyjne dla organizatorów imprez »

Dzisiaj obiekty  konferencyjne to również ośrodki usługowo-wypoczynkowe, pozwalające na zorganizowanie nawet najbardziej luksusowego wydarzenia.

Event pod niebem »

Planujesz event inny niż wszystkie? Pomyśl o imprezie pod chmurką. I nie chodzi tu o typowe wydarzenie na świeżym powietrzu, a raczej o imprezę naprawdę na wysokim poziomie. Pomyśl o lotach balonem – więcej na ten temat tu

Imprezy organizowane w Polsce »

Świat organizatorów imprez,rozwija się coraz prężniej. Wzorujemy się na zachodnich samosądów nie zapominając również własnej inwencji twórczej przy organizowaniu imprez cyklicznych, sezonowych i firmowych.

Po zakazie palenia powietrze w lokalach cztery razy czystsze »

Zanieczyszczenie powietrza dymem tytoniowym w pubach i restauracjach przestrzegających zakazu palenia jest ok. cztery razy niższe, niż w lokalach, w których prawo nie jest egzekwowane, a klientów wręcz przybyło – wskazują pierwsze wyniki badań efektów zakazu.

Dumne z 8. marca »

Dzień Kobiet, mimo, że współcześnie bagatelizowany przez wiele kobiet, w 1910 wyrósł z szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie i politycznego sprzeciwu wobec dyskryminacji. Nie jest to zatem tylko przyjemny zwyczaj, ale pamiątka wydarzeń, które miały silny wpływ na ukształtowanie dzisiejszego ładu społecznego.