catering na imprezę »

Dobry catering to połowa sukcesu, warto o tym pamiętać organizując imprezę, bądź przyjęcie okolicznościowe.

Błędy organizatorów imprez »

BUDŻET MUSI SIĘ ZAPIĄĆ Podczas organizacji imprezy kwestią najistotniejszą są pieniądze. To one decydują o tym, jak bardzo można zrealizować swoją wizję artystyczną, czy estetyczną przedsięwzięcia. Od nich zależy to, na jakie luksusy można sobie pozwolić. Oczywiście im większe fundusze można przeznaczyć na przygotowanie wydarzenia, tym większą można mieć pewność, że będzie ono ciekawsze dla […]

Agencje cateringowe czyli profesjonalna obsługa każdej imprezy »

Catering to dynamicznie rozwijająca się branża mająca szerokie perspektywy. W ostatnim czasie popularne są usługi cateringowe ze względu na przystępną cenę oraz ich dużą mobilność, gdyż catering umożliwia serwowanie posiłków praktycznie w każdym miejscu i czasie.

Alkohol na imprezie firmowej »

Marek znowu przesadził z alkoholem?   Pewnie tak, pewnie Marek znowu wypił o kieliszek za dużo, ale czy nie miał do tego prawa? W końcu był na imprezie, co z tego, że na imprezie firmowej. Skoro do dyspozycji uczestników był także bar z alkoholami, to dlaczego miał z niego nie korzystać?

Co się z czym je? – organizacja bankietów »

Zjawiskiem coraz bardziej popularnym także w Polsce stają się wszelkiego rodzaju bankiety. Ta zachodnia tradycja ekspansywnie zaczęła się rozwijać nie tylko na podłożu prywatnych stosunków międzyludzkich, ale coraz częściej na stopie oficjalnej.

Piknik firmowy-sprawdzona metoda na integrację »

Myślisz o większym spotkaniu pracowników z klientami firmy i ich rodzinami by nawiązać i umocnić wasze partnerskie więzi? Proponujemy zorganizowanie pikniku firmowego, podczas którego wykorzystywany jest szereg zabaw i gier w celu uatrakcyjnienia czasu w formie aktywnej. Dobra zabawa i sukces- gwarantowany!