Świąteczne imprezy dla firm »

Przed nami czas świątecznych imprez, także dla firm. Mikołajki, Wigilia, czy zabawy sylwestrowe stanowią doskonały moment na integrację dla pracowników przedsiębiorstw, czy firm.

Jak wybrać najlepsze miejsce na imprezę firmową? »

Właśnie stanąłeś przed dylematem wyboru miejsca na imprezę firmową? Nie wiesz, czy wybrać salę w przepięknej aranżacji teatru, bądź pałacyku, czy raczej salę w typowym klubie – miejscu z łatwym dojazdem?

Event pod niebem »

Planujesz event inny niż wszystkie? Pomyśl o imprezie pod chmurką. I nie chodzi tu o typowe wydarzenie na świeżym powietrzu, a raczej o imprezę naprawdę na wysokim poziomie. Pomyśl o lotach balonem – więcej na ten temat tu

Hawaje na Marsa »

Nie trzeba wybierać się zbyt daleko, aby w październiku poczuć prawdziwie hawajską atmosferę. Wystarczy podróż na… Marsa, czyli do Hali MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie, w której już 7 października rozpocznie się druga edycja Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów EVENT.

imprezy firmowe w hotelach »

Planujesz imprezę firmową i zastanawiasz się, jak wybrać idealne miejsce jej przebiegu? Postaraj się określić to, co będzie motywem przewodnim Twojej imprezy firmowej. Jest to bardzo ważne, gdyż dopiero wówczas będziesz mógł wybrać odpowiedni hotel, czy ośrodek z idealną bazą noclegową, zapleczem sportowym, czy otoczeniem (las, łąki, jeziora). Pamiętaj, że imprezy firmowe, często łączy się […]

Imprezy integracyjne – w hotelach »

Imprezy integracyjne to pozornie nieistotny detal działania firmy. De fakto jednak takie wydarzenia podnoszą morale pracowników i wzmacniają prestiż korporacji. Ich pozytywne nastroje przekładają się na dobrą atmosferę, przyjazne relacje i lepsze efekty pracy. Dlatego bardzo istotne jest, by impreza integracyjna zakończyła się powodzeniem.

Firma orkiestra – kompleksowe organizowanie imprez »

Obecnie tylko firmy specjalizujące się w różnych typach spotkań zespołowych mają szansę zaistnieć na rynku branżowym i tym samym dobrze zarobić.

catering na imprezę »

Dobry catering to połowa sukcesu, warto o tym pamiętać organizując imprezę, bądź przyjęcie okolicznościowe.

Event dla firmy »

Przygotowanie imprezy dla firmy zawsze wymaga pewnego obycia z tematem i oczywiście kontaktów, które umożliwią zminimalizowanie i tak sporych kosztów z tym związanych. W obecnym czasie na rynku znajduje się wiele przedsiębiorstw, które na swoje barki biorą kompleksową organizację wszelkich wydarzeń firmowych. Specjaliści w swojej dziedzinie przedstawiają gotowy scenariusz i zajmują się jego realizacją: dbają […]

Wrocław – organizowanie imprez »

Wrocław miasto piękne architektoniczne, jednakże nie tylko historyczne budynki przyciągają turystów . Pomocne są wszelakie wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, których we Wrocławiu jest całe mnóstwo.