Wakacje w firmie… »

Niestety, bywa i tak, że osobiste plany wakacyjne musimy przenieść na jesień, bądź nawet na zimę. Kryzys w firmie, bądź wręcz odwrotnie gorący okres wprowadzający do uruchomienia nowego produktu, czy usługi wymaga od nas poświęceń – nic z tym nie możemy zrobić.

Gadżety dla firm: Kurtyna diodowa »

Przykładowym produktem jest PixBOX. Ta multimedialna kurtyna diodowa składa się z pikseli kwadratowych. PixBOXy umieszone są w ramach. Można je dowolnie wyjmować, a luki uzupełnić elementami scenograficznymi i układać.

Gadżety dla firm: Ekologiczny długopis »

Stanowi świetny sposób reklamy zwłaszcza przy okazji organizacji green eventu. Pozwoli bowiem z pewnością zyskać sympatyków wszystkich tych, którym na sercu leży dobro środowiska. Dzięki takiemu produktowi firma z pewnością uzyska reputację firmy ekologicznej, która w swoich działaniach stara się dostosować do norm w tym zakresie.

Imprezy świąteczne dla pracowników »

Święta już tuż tuż. Wszyscy  przygotowują się do Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie i na gruncie zawodowym. Do biznesowego savoir – vivre’u należy zwyczaj obdarowywania klientów, partnerów w interesach oraz współpracowników różnego rodzaju upominkami.

Integracja pracowników »

Integracja pracowników stanowi klucz do sukcesu przedsiębiorstwa. To socjotechnika, którą stosuje się do zespolenia załogi, wypracowania wspólnoty ideowej, stworzenia miłej atmosfery w pracy oraz zmotywowania pracowników do lepszych wyników. Oprócz tego sprzyja wykreowaniu stosunków opartych m.in. na wzajemnej pomocy, wsparciu, odpowiedzialności, obowiązkowości. Do głównych jej założeń należy doprowadzenie do identyfikacji pracownika z przedsiębiorstwem.

Podróże motywacyjne »

Chcesz zmotywować pracownika do osiągania lepszych wyników? Myślisz o premii uznaniowej, by zatrzymać dobrego fachowca, przy jednoczesnym nienadwyrężaniu budżetu firmy? A może pragniesz wprowadzić program lojalnościowy dla stałych klientów, bądź partnerów biznesowych swej działalności? Jeśli tak, to wyjazdy motywacyjne są rozwiązaniem dla ciebie! Turystyka motywacyjna znana jest już na całym świecie. Biura podróży na szeroką […]