Gadżety firmowe: Namiot reklamowy »

Powinien znajdować się w niezbędniku każdego organizatora imprez oraz na wyposażeniu firm, które same organizują swoje imprezy. Doskonale sprawdza się na wszelkich plenerowych imprezach: od festynów zaczynając, poprzez akcje promocyjne, a na eventach kończąc.

Gadżety firmowe: Maszt – żagiel »

To nowość na rynku produktów eventowych, który doskonale sprawdzi się nie tylko w branży zajmującej się żeglarstwem, ale na każdej imprezie plenerowej. Ze względu na ogromną powierzchnię żagla, można na nim zamieścić obrazy i logo dużych rozmiarów. Dzięki zainwestowaniu w maszt-żagiel, który kosztuje ok. 3000zł/netto, można mieć pewność, że reklama na nim umieszczona zostanie zauważona […]

Gadżety firmowe: Podłoga interaktywna »

Stanowi swoiste novum w świecie reklamy w Polsce. Jest w stanie uformować każdą reklamę w grę, przekaz reklamowy bądź inne wzory, czy animacje, które reagują na ruch przechodzących osób. Dzięki temu wciąga widzów w interakcje.

Gadżety dla firm: Kurtyna diodowa »

Przykładowym produktem jest PixBOX. Ta multimedialna kurtyna diodowa składa się z pikseli kwadratowych. PixBOXy umieszone są w ramach. Można je dowolnie wyjmować, a luki uzupełnić elementami scenograficznymi i układać.

Gadżety dla firm: Skiny z logo na laptopy »

To alternatywa dla tych, którzy cenią sobie ekskluzywność produktów, ich niepowtarzalność i lubią mieć wpływ na ich wygląd. Nie tylko chronią przenośny komputer, ale także nadają mu piękny wygląd.

Maszyna do śniegu »

Zbliża się okres zimy – śniegu i zabaw na śniegu. A co jak go nie będzie tak jak o już bywa – a jakie by można zorganizować imprezy na śniegu, ile zabawy z tym się może łączyć. Tak więc może warto zainteresować się maszyną do śniegu.