Centra konferencyjne i hotele w budowie »

W najbliższych latach powiększy się liczba ośrodków konferencyjnych w Polsce, obecnie trwa budowa wielu nowoczesnych obiektów, które będą przystosowane do organizacji konferencji, kongresów, i innych wydarzeń kulturalnych.

Firmy wynajmują sale konferencyjne »

Firmy, a także przedsiębiorstwa, organizacje minimum raz w roku wynajmują sale konferencyjne na spotkania w większym gronie.

Oceń, skomentuj, zapytaj ! »

Drodzy podróżnicy, turyści i eksperci branży turystycznej! Z niecierpliwością czekamy na wasze opinie dotyczące hoteli, obiektów wypoczynkowych, czy profesjonalnych obiektów konferencyjnych.

Konferencje biznesowe służą przedsiębiorcom »

Gdzie najlepiej omówić sprawy dotyczące nowych technologii, gdzie wymienić się poglądami i w końcu, gdzie najlepiej poznać ludzi z branży? Odpowiedź jest prosta – na konferencjach biznesowych.

Kup mi konferencje »

Wśród osób starszych można jeszcze usłyszeć to zdanie ”kup mi na bazarze dobre konferencje”. Brzmi dziwnie? Oczywiście, że tak, dla nas osób przyzwyczajonych do typowego znaczenia słowa „konferencje” może wywołać dziwne skojarzenie wiążące się z handlem wiedzą.

Promocja konferencji »

Promocja konferencji to bardzo rozległy temat, wiedzą o tym profesjonalni organizatorzy konferencji, którzy oprócz typowych metod promocji za pośrednictwem prasy, radia, czy ulotek stosują także fanpage na Facebooku, Goldenline, czy innych portalach społecznościowych.