Startują Targi Event 2011 »

Niestandardowe atrakcje eventowe, najlepsze techniczne rozwiązania wykorzystywane przy organizacji koncertów czy konferencji, usługi z zakresu zabezpieczenia imprez, a także interesujące obiekty na każdy event zostaną zaprezentowane na rozpoczynających się 5 października III Targach Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2011.

II Międzynarodowe Targi Tańca i Eventów SHOWEXPO (4-6 listopada 2011) »

SHOWEXPO – jedyne w Polsce targi dla przedstawicieli branż: tańca, eventu i technik estradowych. Impreza mająca na celu przede wszystkim popularyzację i integrację środowisk i prezentację nowości w dziedzinie tanecznej, estradowej oraz rozrywkowo-eventowej.

Targi – kalendarium targów www.targi24h.pl »

Targi stanowią najstarszą formę komunikacji handlowej. Niezmiennie jednak, mimo ewolucji jaką przeszły, pozostają wyjątkowym narzędziem marketingowym. Posiadają wiele właściwych tylko sobie cech, które z pewnością docenić powinno wielu wystawiających i zwiedzających.

Wrocław – organizowanie imprez »

Wrocław miasto piękne architektoniczne, jednakże nie tylko historyczne budynki przyciągają turystów . Pomocne są wszelakie wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, których we Wrocławiu jest całe mnóstwo.

Co daje uczestnictwo w targach? »

Korzyści dla firm: Bezpośredni kontakt z klientem Bezpośredni kontakt z klientem, czyli komunikacja face to face, jest niezbędnym elementem każdej strategii marketingowej. Umożliwia ona bezpośredni kontakt z klientem, który może zaowocować podjęciem współpracy, zakupem produktów lub po prostu lojalnością.

Targi specjalistyczne »

Targi specjalistyczne są przeznaczone dla firm określonej branży. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na tematykę targów. Każda z branż ma swoje pięć minut w tym względzie. Dzięki zebraniu firm oferujących usługi w zakresie konkretnej branży wystawcy mają możliwość porównania oferty swojej i konkurentów: cenę, opakowanie, produkt, kampanię promocyjną.

Co zaliczamy do przemysłu spotkań? »

Spotkania stowarzyszeń zawodowych i handlowych (konferencje, seminaria, walne zgromadzenia) Spotkania korporacyjne (wyjazdy motywacyjne, szkolenia) Wystawy – targi, imprezy konsumenckie

Modelki hostessy na targi »

Modelki hostessy na targi Kompleksowa organizacja pokazów mody, hostessy – obsługa konferencji prasowych, targów i heppeningów też z biegłą znajomością języków hostessy na targi eventy – oferty agencji modelek hostess. Agencje hostess zajmują się kompleksową obsługą stoisk targowych. Hostessy są przeszkolone w zakresu savoir-vivre, autoprezentacji, promocji i marketingu, komunikacji werbalnej i pozawerbalnej. Zatrudnienie hostessy na […]

Nie przegap Targów Event »

W jaki sposób i gdzie najlepiej zorganizować konferencję lub wydarzenie określane jako event? Co aktualnie oferuje nam polski rynek eventowy? Nie tylko tego będzie można się dowiedzieć podczas nowych targów eventowych w Warszawie. Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów EVENT odbędą się już w dniach 6-8 października w Centrum MT Polska przy […]