Oferty specjalne dla firm »

Grudzień to magiczny miesiąc, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Lubimy świętować w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, a każdy z nas ma inny sposób na udane grudniowe spotkania.

Pora na imprezy firmowe »

Nadchodzące święta to dla wiele przedsiębiorstw  okazja do oficjalnych spotkań pracowników, czas, by podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia.

Firmowa wigilia impreza w koszty »

Jeżeli firmowa wigilia organizowana jest wyłącznie dla pracowników firmy to można poniesione w związku z tym wydatki wliczyć do kosztów uzyskania przychodów. Produkty wyroby garmażeryjne, które zostałyby zakupione od osoby wykonującej to prywatnie w domu czy tez od firmy zaliczyć można w koszty działalności firmy. Podmiot (nawet prywatna osoba) która dostarcza produkty na firmową wigilie […]

Organizacja bali »

W karnawale wszyscy się bawią. Pełne ręce roboty mają organizatorzy imprez, którzy za każdym razem stają na głowie, by skoordynować ze sobą działania wielu usługodawców. Ich celem jest uświetnić każdy karnawałowy bal tak, by był wspaniałym i przede wszystkim niezapomnianym przeżyciem dla jego uczestników.

Wigilia w firmie »

Wigilia w firmie? Tak, coraz częściej firmy decydują się na wspólne świętowanie i nie chodzi tu przede wszystkim o młode firmy – prywatne.

Co to jest kultura picia? »

Zastanawiasz się nad tym, co oznacza zwrot „kultura picia”? Kiedy obowiązuje tak zwane picie z kulturą? Oraz czy chodzi wyłącznie o to, aby nie upić się do upadłego na imprezie firmowej, czy podczas spotkania rodzinnego? Na te pytania odpowiedź znajdziesz w artykule „kultura picia„.  Zaskocz siebie i innych, przygotuj wspaniałe drinki, przygotuj odpowiednie szkło… Czas imprez […]